Rzeczpospolita Polska BIP Świnoujście
"Gdy tylko człowiek staje się w czymś mistrzem, winien zostać uczniem w czymś innym."
-- Gerhart Hauptmann
 
 

Dzień Dziecka

Dzień dziecka 2012

W dniu 1 czerwca 2012 r. z okazji Dnia Dziecka klasę I a oraz I b zaprosiło na zabawę koło łowcze „Dzik” ze wsi Łąka obok Żarnowa. Dzieci zostały ugoszczone przez myśliwych, zorganizowano zabawy, zawody zręcznościowe, a także poczęstunek w postaci naleśników, słodyczy oraz lodów.

Atrakcje uzupełniło ognisko i możliwość samodzielnego pieczenia kiełbasek. Łowczy przekazali nam wiedzę na temat zwierząt leśnych. Każde dziecko otrzymało jakąś nagrodę. Zwycięzcy konkursów zostali uhonorowani dyplomami. Do atrakcyjnego wyjazdu przyczynił się sponsor transportu

– SPÓŁKA GAZ-SYSTEM S.A. z Warszawy.

Dziękujemy wszystkim organizatorom i sponsorom

Realizacja: StudioPestka