Rzeczpospolita Polska BIP Świnoujście
"Gdy tylko człowiek staje się w czymś mistrzem, winien zostać uczniem w czymś innym."
-- Gerhart Hauptmann
 
 

Festyn Rodzinny

Festyn rodzinny 2012

W sobotę 16 czerwca po raz kolejny w naszej szkole odbył się FESTYN RODZINNY. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji: loteria fantowa, konkursy, licytacje, występy wokalne i taneczne, przejażdżka motorem, malowanie twarzy i paznokci, dmuchany zamek, zjeżdżalnia, znakowanie rowerów i pokazy Straży Pożarnej.

W czasie festynu odbył się też mecz siatkówki dzieci kontra dorośli. Rodzice naszych uczniów przygotowali smaczne potrawy m.in. bigos, grochówkę, naleśniki, karkówkę i kiełbaski z grilla, sałatki oraz pyszne ciasta. Ku wielkiej radości dzieci były też lody, popcorn i wielosmakowa cukrowa wata! Jesteśmy wdzięczni wszystkim sponsorom oraz rodzicom za przygotowanie tej wspaniałej imprezy. Dziękujemy również

FUNDACJI CEMEX ” BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ”

za wspaniałą tablicę interaktywną, która na pewno uatrakcyjni zajęcia szkolne.

Bardzo dziękujemy i zapraszamy za rok!

Realizacja: StudioPestka