Rzeczpospolita Polska BIP Świnoujście
"Gdy tylko człowiek staje się w czymś mistrzem, winien zostać uczniem w czymś innym."
-- Gerhart Hauptmann
 
 

Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

O godzinie 9.00 uczniowie klas I–V zebrali się w sali gimnastycznej, by uroczyście zakończyć rok szkolny 2011/2012. Po części artystycznej przygotowanej przez uczniów klasy Ia i Ib pod opieką p. Joanny Jankowskiej oraz p. Doroty Terleckiej, pani Dyrektor rozdała najlepszym i wyróżnionym uczniom świadectwa z biało-czerwonym paskiem.

Otrzymali je: Joanna Grabowska, Natalia Pender, Nikola Wojciechowska, Bartosz Włosek, Dawid Orłowski, Anna Bołtruczuk, Wiktoria Czarnecka, Katarzyna Krupińska, Karolina Łozicka, Natalia Pender, Dominik Reterski.

Następnie pani Dyrektor wręczyła dyplomy i nagrody oraz złożyła podziękowanie rodzicom. Zakończenie roku szkolnego klas VI rozpoczęło się o godzinie 10.30 przepięknym polonezem zatańczonym przez uczniów pod kierunkiem pani Igi Haściło. W części artystycznej uczniowie podziękowali wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły śpiewając wzruszające piosenki. Następnie uczniowie klas VI przekazali uczniom klas V sztandar szkoły. Pani Dyrektor wręczyła wszystkim świadectwa, zaczynając od tych z wyróżnieniem. Otrzymali je: Karolina Pender, Marcelina Pietras, Paulina Kłodkowska, Justyna Partyka, Natalia Zagrzebska. Zaszczytny tytuł PRIMUS INTER PARES otrzymała w tym roku Paulina Kłodkowska uczennica klasy VIa. Gratulujemy!!!

Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia w gimnazjum, wszystkim uczniom niezapomnianych wakacji, a nauczycielom zasłużonego wypoczynku!

 

Realizacja: StudioPestka