Rzeczpospolita Polska BIP Świnoujście
"Gdy tylko człowiek staje się w czymś mistrzem, winien zostać uczniem w czymś innym."
-- Gerhart Hauptmann
 
 

Zapraszamy na Festyn Rodzinny

Zaproszenie na festyn

Serdecznie zapraszamy na wspaniałą zabawę zorganizowaną pod hasłem „Nasza przyszłość – to bezpieczna przyszłość”. W trosce o bezpieczeństwo naszych dzieci przystąpiliśmy do projektu promującego szeroko rozumiane bezpieczeństwo. Nauka w ławkach staje się coraz mniej interesująca. My wychodząc naprzeciw uczymy dzieci wykorzystując tablicę interaktywną współfinansowaną przez Fundację Cemex „Budujemy przyszłość” oraz poprzez zabawę.

Festyn odbędzie się 16 czerwca na terenie szkoły. W programie festynu:

  • krótki multimedialny pokaz na temat bezpieczeństwa podczas wakacji
  • pokazy udzielania pierwszej pomocy przez służby ratownicze i inne
  • gry i konkursy
  • pyszne jedzonko
  • licytacje

Do zobaczenia w sobotę !!!

Realizacja: StudioPestka