Rzeczpospolita Polska BIP Świnoujście
"Gdy tylko człowiek staje się w czymś mistrzem, winien zostać uczniem w czymś innym."
-- Gerhart Hauptmann
 
 

Dzień bez samochodu

Dnia 17 września 2012 roku uczniowie klasy  I a uczestniczyli w konkursie plastycznym pt.” Dzień bez samochodu” w ramach EUROPEJSKIEGO TYGODNIA ZRÓWNOWAŻONEGO TRANSPORTU. Organizatorem tego przedsięwzięcia był MIEJSKI DOM KULTURY w ŚWINOUJŚCIU przy współpracy z URZĘDEM MIASTA ŚWINOUJŚCIE.

Celem konkursu było rozpowszechnienie wśród dzieci informacji o negatywnych dla środowiska skutkach używania samochodu, zachęcania do jeżdżenia rowerem nie tylko w celach rekreacyjnych, ale do korzystania z tego ekologicznego środka transportu w codziennym życiu.Uczniowie wykonali prace plastyczne na asfalcie wykorzystując kredę i pastele. Zabawa sprawiła dzieciom wiele radości, zobaczcie sami…

[Galleries 7 not found]

Realizacja: StudioPestka