Rzeczpospolita Polska BIP Świnoujście
"Gdy tylko człowiek staje się w czymś mistrzem, winien zostać uczniem w czymś innym."
-- Gerhart Hauptmann
 
 

Czytamy dzieciom

W dniu 23 października w naszej szkole odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Czytamy dzieciom”. Niezwykle miło było nam gościć na tym spotkaniu panią Aleksandrę Manicką – mamę Mateusza i Milenki. Pani Manicka nie tylko czyta często swoim dzieciom książki, ale również układa wierszyki. Jeden z nich pt. „O deszczyku” przedstawiła na naszych zajęciach. Potem zaprezentowała uczniom ulubioną książkę swojego syna Mateusza „Bolek i Lolek na tratwie”. Po wysłuchaniu tekstu wraz z Bolkiem i Lolkiem dzieci bawiły się i rozwiązywały zadania. Na koniec uczestnicy spotkania wzięli udział w losowaniu książeczki. Szczęście tym razem uśmiechnęło się do Milenki Manickiej.
Gratulujemy! A wszystkich uczestników zajęć zapraszamy za tydzień.

 

Realizacja: StudioPestka