Rzeczpospolita Polska BIP Świnoujście
"Gdy tylko człowiek staje się w czymś mistrzem, winien zostać uczniem w czymś innym."
-- Gerhart Hauptmann
 
 

Wycieczka do Niemiec

W dniach 27-29 września uczniowie naszej szkoły spędzili trzy dni w Niemczech nad Morzem Bałtyckim. Niemiecko – polskie Dni Walkingu odbyły się w Seebad Lubmin. W pierwszym dniu mieliśmy okazję spotkać się z młodzieżą niemiecką i braliśmy udział w lekcji wychowania fizycznego w niemieckiej szkole. Nie tylko rozwijaliśmy sprawność fizyczną, ale także umiejętności językowe. W drugim dniu każdy z nas dostał specjalną koszulkę i wystartowaliśmy w biegu Walkerów wzdłuż linii brzegowej morza. Mogliśmy startować na 5 i 10, a odważni nawet na 15 kilometrów. Wszyscy zostali zwycięzcami, a na mecie czekały na nas słodkości. Pomagał nam i zagrzewał do boju złoty medalista olimpijski Niemiec Christian Schenka.  Miły dzień zakończyliśmy na Balu Walkerów z DJ Martinem. Kolejny dzień spędziliśmy na sportowo na plaży, a na koniec zaśpiewaliśmy polską morską piosenkę. Mamy nadzieję nawiązać polsko – niemieckie kontakty również w przyszłym roku.

wycieczka do niemiec

[img src=http://sp2.swi.pl/wp-content/flagallery/wycieczka-do-niemiec/thumbs/thumbs_dsc04720.jpg]
&lt;b&gt;Meta Data&lt;/b&gt;&lt;br&gt;&lt;b&gt;Przegląd&lt;/b&gt; F 3.5&lt;br&gt;&lt;b&gt;Aparat&lt;/b&gt; DSC-H2&lt;br&gt;&lt;b&gt;Data/Czas&lt;/b&gt; 29 września 2013 22:14&lt;br&gt;&lt;b&gt;Ogniskowa&lt;/b&gt; 58.5min&lt;br&gt;&lt;b&gt;ISO&lt;/b&gt; 80&lt;br&gt;&lt;b&gt;Czas migawki&lt;/b&gt; 1/400sec&lt;br&gt;&lt;b&gt;Flash&lt;/b&gt; Not fired&lt;br&gt;&lt;b&gt;Tytuł&lt;/b&gt; &lt;br&gt;&lt;b&gt;Image Width&lt;/b&gt; 640&lt;br&gt;&lt;b&gt;Image Height&lt;/b&gt; 480&lt;br&gt;<br />&lt;b&gt;EXIF Data&lt;/b&gt;&lt;br&gt;&lt;b&gt;Przegląd&lt;/b&gt; F 3.5&lt;br&gt;&lt;b&gt;Data/Czas&lt;/b&gt; 29 września 2013 22:14&lt;br&gt;&lt;b&gt;Ogniskowa&lt;/b&gt; 58.5min&lt;br&gt;&lt;b&gt;ISO&lt;/b&gt; 80&lt;br&gt;&lt;b&gt;Czas migawki&lt;/b&gt; 1/400sec&lt;br&gt;&lt;b&gt;Flash&lt;/b&gt; Not fired&lt;br&gt;&lt;b&gt;Aparat&lt;/b&gt; DSC-H2&lt;br&gt;&lt;b&gt;Zrobił&lt;/b&gt; SONY&lt;br&gt;&lt;b&gt;Tytuł&lt;/b&gt; &lt;br&gt;&lt;b&gt;Orientation&lt;/b&gt; 1&lt;br&gt;&lt;b&gt;Temat&lt;/b&gt; ???????????????????????????????&lt;br&gt;
[img src=http://sp2.swi.pl/wp-content/flagallery/wycieczka-do-niemiec/thumbs/thumbs_dsc04705.jpg]
&lt;b&gt;Meta Data&lt;/b&gt;&lt;br&gt;&lt;b&gt;Przegląd&lt;/b&gt; F 2.8&lt;br&gt;&lt;b&gt;Aparat&lt;/b&gt; DSC-H2&lt;br&gt;&lt;b&gt;Data/Czas&lt;/b&gt; 29 września 2013 08:21&lt;br&gt;&lt;b&gt;Ogniskowa&lt;/b&gt; 6min&lt;br&gt;&lt;b&gt;ISO&lt;/b&gt; 80&lt;br&gt;&lt;b&gt;Czas migawki&lt;/b&gt; 1/40sec&lt;br&gt;&lt;b&gt;Flash&lt;/b&gt; Fired&lt;br&gt;&lt;b&gt;Tytuł&lt;/b&gt; &lt;br&gt;&lt;b&gt;Image Width&lt;/b&gt; 640&lt;br&gt;&lt;b&gt;Image Height&lt;/b&gt; 480&lt;br&gt;<br />&lt;b&gt;EXIF Data&lt;/b&gt;&lt;br&gt;&lt;b&gt;Przegląd&lt;/b&gt; F 2.8&lt;br&gt;&lt;b&gt;Data/Czas&lt;/b&gt; 29 września 2013 08:21&lt;br&gt;&lt;b&gt;Ogniskowa&lt;/b&gt; 6min&lt;br&gt;&lt;b&gt;ISO&lt;/b&gt; 80&lt;br&gt;&lt;b&gt;Czas migawki&lt;/b&gt; 1/40sec&lt;br&gt;&lt;b&gt;Flash&lt;/b&gt; Fired&lt;br&gt;&lt;b&gt;Aparat&lt;/b&gt; DSC-H2&lt;br&gt;&lt;b&gt;Zrobił&lt;/b&gt; SONY&lt;br&gt;&lt;b&gt;Tytuł&lt;/b&gt; &lt;br&gt;&lt;b&gt;Orientation&lt;/b&gt; 1&lt;br&gt;&lt;b&gt;Temat&lt;/b&gt; ???????????????????????????????&lt;br&gt;
[img src=http://sp2.swi.pl/wp-content/flagallery/wycieczka-do-niemiec/thumbs/thumbs_dsc04676.jpg]
&lt;b&gt;Meta Data&lt;/b&gt;&lt;br&gt;&lt;b&gt;Przegląd&lt;/b&gt; F 5.6&lt;br&gt;&lt;b&gt;Aparat&lt;/b&gt; DSC-H2&lt;br&gt;&lt;b&gt;Data/Czas&lt;/b&gt; 29 września 2013 03:14&lt;br&gt;&lt;b&gt;Ogniskowa&lt;/b&gt; 10min&lt;br&gt;&lt;b&gt;ISO&lt;/b&gt; 80&lt;br&gt;&lt;b&gt;Czas migawki&lt;/b&gt; 1/100sec&lt;br&gt;&lt;b&gt;Flash&lt;/b&gt; Not fired&lt;br&gt;&lt;b&gt;Tytuł&lt;/b&gt; &lt;br&gt;&lt;b&gt;Image Width&lt;/b&gt; 640&lt;br&gt;&lt;b&gt;Image Height&lt;/b&gt; 480&lt;br&gt;<br />&lt;b&gt;EXIF Data&lt;/b&gt;&lt;br&gt;&lt;b&gt;Przegląd&lt;/b&gt; F 5.6&lt;br&gt;&lt;b&gt;Data/Czas&lt;/b&gt; 29 września 2013 03:14&lt;br&gt;&lt;b&gt;Ogniskowa&lt;/b&gt; 10min&lt;br&gt;&lt;b&gt;ISO&lt;/b&gt; 80&lt;br&gt;&lt;b&gt;Czas migawki&lt;/b&gt; 1/100sec&lt;br&gt;&lt;b&gt;Flash&lt;/b&gt; Not fired&lt;br&gt;&lt;b&gt;Aparat&lt;/b&gt; DSC-H2&lt;br&gt;&lt;b&gt;Zrobił&lt;/b&gt; SONY&lt;br&gt;&lt;b&gt;Tytuł&lt;/b&gt; &lt;br&gt;&lt;b&gt;Orientation&lt;/b&gt; 1&lt;br&gt;&lt;b&gt;Temat&lt;/b&gt; ???????????????????????????????&lt;br&gt;
[img src=http://sp2.swi.pl/wp-content/flagallery/wycieczka-do-niemiec/thumbs/thumbs_dsc04674.jpg]
&lt;b&gt;Meta Data&lt;/b&gt;&lt;br&gt;&lt;b&gt;Przegląd&lt;/b&gt; F 5.6&lt;br&gt;&lt;b&gt;Aparat&lt;/b&gt; DSC-H2&lt;br&gt;&lt;b&gt;Data/Czas&lt;/b&gt; 29 września 2013 03:13&lt;br&gt;&lt;b&gt;Ogniskowa&lt;/b&gt; 15.5min&lt;br&gt;&lt;b&gt;ISO&lt;/b&gt; 80&lt;br&gt;&lt;b&gt;Czas migawki&lt;/b&gt; 1/60sec&lt;br&gt;&lt;b&gt;Flash&lt;/b&gt; Not fired&lt;br&gt;&lt;b&gt;Tytuł&lt;/b&gt; &lt;br&gt;&lt;b&gt;Image Width&lt;/b&gt; 640&lt;br&gt;&lt;b&gt;Image Height&lt;/b&gt; 480&lt;br&gt;<br />&lt;b&gt;EXIF Data&lt;/b&gt;&lt;br&gt;&lt;b&gt;Przegląd&lt;/b&gt; F 5.6&lt;br&gt;&lt;b&gt;Data/Czas&lt;/b&gt; 29 września 2013 03:13&lt;br&gt;&lt;b&gt;Ogniskowa&lt;/b&gt; 15.5min&lt;br&gt;&lt;b&gt;ISO&lt;/b&gt; 80&lt;br&gt;&lt;b&gt;Czas migawki&lt;/b&gt; 1/60sec&lt;br&gt;&lt;b&gt;Flash&lt;/b&gt; Not fired&lt;br&gt;&lt;b&gt;Aparat&lt;/b&gt; DSC-H2&lt;br&gt;&lt;b&gt;Zrobił&lt;/b&gt; SONY&lt;br&gt;&lt;b&gt;Tytuł&lt;/b&gt; &lt;br&gt;&lt;b&gt;Orientation&lt;/b&gt; 1&lt;br&gt;&lt;b&gt;Temat&lt;/b&gt; ???????????????????????????????&lt;br&gt;
[img src=http://sp2.swi.pl/wp-content/flagallery/wycieczka-do-niemiec/thumbs/thumbs_dsc04658.jpg]
&lt;b&gt;Meta Data&lt;/b&gt;&lt;br&gt;&lt;b&gt;Przegląd&lt;/b&gt; F 5.6&lt;br&gt;&lt;b&gt;Aparat&lt;/b&gt; DSC-H2&lt;br&gt;&lt;b&gt;Data/Czas&lt;/b&gt; 29 września 2013 00:57&lt;br&gt;&lt;b&gt;Ogniskowa&lt;/b&gt; 6min&lt;br&gt;&lt;b&gt;ISO&lt;/b&gt; 80&lt;br&gt;&lt;b&gt;Czas migawki&lt;/b&gt; 1/130sec&lt;br&gt;&lt;b&gt;Flash&lt;/b&gt; Not fired&lt;br&gt;&lt;b&gt;Tytuł&lt;/b&gt; &lt;br&gt;&lt;b&gt;Image Width&lt;/b&gt; 640&lt;br&gt;&lt;b&gt;Image Height&lt;/b&gt; 480&lt;br&gt;<br />&lt;b&gt;EXIF Data&lt;/b&gt;&lt;br&gt;&lt;b&gt;Przegląd&lt;/b&gt; F 5.6&lt;br&gt;&lt;b&gt;Data/Czas&lt;/b&gt; 29 września 2013 00:57&lt;br&gt;&lt;b&gt;Ogniskowa&lt;/b&gt; 6min&lt;br&gt;&lt;b&gt;ISO&lt;/b&gt; 80&lt;br&gt;&lt;b&gt;Czas migawki&lt;/b&gt; 1/130sec&lt;br&gt;&lt;b&gt;Flash&lt;/b&gt; Not fired&lt;br&gt;&lt;b&gt;Aparat&lt;/b&gt; DSC-H2&lt;br&gt;&lt;b&gt;Zrobił&lt;/b&gt; SONY&lt;br&gt;&lt;b&gt;Tytuł&lt;/b&gt; &lt;br&gt;&lt;b&gt;Orientation&lt;/b&gt; 1&lt;br&gt;&lt;b&gt;Temat&lt;/b&gt; ???????????????????????????????&lt;br&gt;
[img src=http://sp2.swi.pl/wp-content/flagallery/wycieczka-do-niemiec/thumbs/thumbs_dsc04605.jpg]
&lt;b&gt;Meta Data&lt;/b&gt;&lt;br&gt;&lt;b&gt;Przegląd&lt;/b&gt; F 3.2&lt;br&gt;&lt;b&gt;Aparat&lt;/b&gt; DSC-H2&lt;br&gt;&lt;b&gt;Data/Czas&lt;/b&gt; 28 września 2013 21:46&lt;br&gt;&lt;b&gt;Ogniskowa&lt;/b&gt; 9.3min&lt;br&gt;&lt;b&gt;ISO&lt;/b&gt; 80&lt;br&gt;&lt;b&gt;Czas migawki&lt;/b&gt; 1/1000sec&lt;br&gt;&lt;b&gt;Flash&lt;/b&gt; Not fired&lt;br&gt;&lt;b&gt;Tytuł&lt;/b&gt; &lt;br&gt;&lt;b&gt;Image Width&lt;/b&gt; 640&lt;br&gt;&lt;b&gt;Image Height&lt;/b&gt; 480&lt;br&gt;<br />&lt;b&gt;EXIF Data&lt;/b&gt;&lt;br&gt;&lt;b&gt;Przegląd&lt;/b&gt; F 3.2&lt;br&gt;&lt;b&gt;Data/Czas&lt;/b&gt; 28 września 2013 21:46&lt;br&gt;&lt;b&gt;Ogniskowa&lt;/b&gt; 9.3min&lt;br&gt;&lt;b&gt;ISO&lt;/b&gt; 80&lt;br&gt;&lt;b&gt;Czas migawki&lt;/b&gt; 1/1000sec&lt;br&gt;&lt;b&gt;Flash&lt;/b&gt; Not fired&lt;br&gt;&lt;b&gt;Aparat&lt;/b&gt; DSC-H2&lt;br&gt;&lt;b&gt;Zrobił&lt;/b&gt; SONY&lt;br&gt;&lt;b&gt;Tytuł&lt;/b&gt; &lt;br&gt;&lt;b&gt;Orientation&lt;/b&gt; 1&lt;br&gt;&lt;b&gt;Temat&lt;/b&gt; ???????????????????????????????&lt;br&gt;
[img src=http://sp2.swi.pl/wp-content/flagallery/wycieczka-do-niemiec/thumbs/thumbs_dsc04600.jpg]
&lt;b&gt;Meta Data&lt;/b&gt;&lt;br&gt;&lt;b&gt;Przegląd&lt;/b&gt; F 2.8&lt;br&gt;&lt;b&gt;Aparat&lt;/b&gt; DSC-H2&lt;br&gt;&lt;b&gt;Data/Czas&lt;/b&gt; 28 września 2013 06:55&lt;br&gt;&lt;b&gt;Ogniskowa&lt;/b&gt; 6min&lt;br&gt;&lt;b&gt;ISO&lt;/b&gt; 320&lt;br&gt;&lt;b&gt;Czas migawki&lt;/b&gt; 1/40sec&lt;br&gt;&lt;b&gt;Flash&lt;/b&gt; Fired&lt;br&gt;&lt;b&gt;Tytuł&lt;/b&gt; &lt;br&gt;&lt;b&gt;Image Width&lt;/b&gt; 1632&lt;br&gt;&lt;b&gt;Image Height&lt;/b&gt; 1224&lt;br&gt;<br />&lt;b&gt;EXIF Data&lt;/b&gt;&lt;br&gt;&lt;b&gt;Przegląd&lt;/b&gt; F 2.8&lt;br&gt;&lt;b&gt;Data/Czas&lt;/b&gt; 28 września 2013 06:55&lt;br&gt;&lt;b&gt;Ogniskowa&lt;/b&gt; 6min&lt;br&gt;&lt;b&gt;ISO&lt;/b&gt; 320&lt;br&gt;&lt;b&gt;Czas migawki&lt;/b&gt; 1/40sec&lt;br&gt;&lt;b&gt;Flash&lt;/b&gt; Fired&lt;br&gt;&lt;b&gt;Aparat&lt;/b&gt; DSC-H2&lt;br&gt;&lt;b&gt;Zrobił&lt;/b&gt; SONY&lt;br&gt;&lt;b&gt;Tytuł&lt;/b&gt; &lt;br&gt;&lt;b&gt;Orientation&lt;/b&gt; 1&lt;br&gt;
[img src=http://sp2.swi.pl/wp-content/flagallery/wycieczka-do-niemiec/thumbs/thumbs_dsc04585.jpg]
&lt;b&gt;Meta Data&lt;/b&gt;&lt;br&gt;&lt;b&gt;Przegląd&lt;/b&gt; F 2.8&lt;br&gt;&lt;b&gt;Aparat&lt;/b&gt; DSC-H2&lt;br&gt;&lt;b&gt;Data/Czas&lt;/b&gt; 28 września 2013 05:34&lt;br&gt;&lt;b&gt;Ogniskowa&lt;/b&gt; 6min&lt;br&gt;&lt;b&gt;ISO&lt;/b&gt; 80&lt;br&gt;&lt;b&gt;Czas migawki&lt;/b&gt; 1/100sec&lt;br&gt;&lt;b&gt;Flash&lt;/b&gt; Fired&lt;br&gt;&lt;b&gt;Tytuł&lt;/b&gt; &lt;br&gt;&lt;b&gt;Image Width&lt;/b&gt; 640&lt;br&gt;&lt;b&gt;Image Height&lt;/b&gt; 480&lt;br&gt;<br />&lt;b&gt;EXIF Data&lt;/b&gt;&lt;br&gt;&lt;b&gt;Przegląd&lt;/b&gt; F 2.8&lt;br&gt;&lt;b&gt;Data/Czas&lt;/b&gt; 28 września 2013 05:34&lt;br&gt;&lt;b&gt;Ogniskowa&lt;/b&gt; 6min&lt;br&gt;&lt;b&gt;ISO&lt;/b&gt; 80&lt;br&gt;&lt;b&gt;Czas migawki&lt;/b&gt; 1/100sec&lt;br&gt;&lt;b&gt;Flash&lt;/b&gt; Fired&lt;br&gt;&lt;b&gt;Aparat&lt;/b&gt; DSC-H2&lt;br&gt;&lt;b&gt;Zrobił&lt;/b&gt; SONY&lt;br&gt;&lt;b&gt;Tytuł&lt;/b&gt; &lt;br&gt;&lt;b&gt;Orientation&lt;/b&gt; 1&lt;br&gt;&lt;b&gt;Temat&lt;/b&gt; ???????????????????????????????&lt;br&gt;
[img src=http://sp2.swi.pl/wp-content/flagallery/wycieczka-do-niemiec/thumbs/thumbs_dsc04576.jpg]
&lt;b&gt;Meta Data&lt;/b&gt;&lt;br&gt;&lt;b&gt;Przegląd&lt;/b&gt; F 2.8&lt;br&gt;&lt;b&gt;Aparat&lt;/b&gt; DSC-H2&lt;br&gt;&lt;b&gt;Data/Czas&lt;/b&gt; 28 września 2013 00:49&lt;br&gt;&lt;b&gt;Ogniskowa&lt;/b&gt; 6min&lt;br&gt;&lt;b&gt;ISO&lt;/b&gt; 80&lt;br&gt;&lt;b&gt;Czas migawki&lt;/b&gt; 1/320sec&lt;br&gt;&lt;b&gt;Flash&lt;/b&gt; Not fired&lt;br&gt;&lt;b&gt;Tytuł&lt;/b&gt; &lt;br&gt;&lt;b&gt;Image Width&lt;/b&gt; 640&lt;br&gt;&lt;b&gt;Image Height&lt;/b&gt; 480&lt;br&gt;<br />&lt;b&gt;EXIF Data&lt;/b&gt;&lt;br&gt;&lt;b&gt;Przegląd&lt;/b&gt; F 2.8&lt;br&gt;&lt;b&gt;Data/Czas&lt;/b&gt; 28 września 2013 00:49&lt;br&gt;&lt;b&gt;Ogniskowa&lt;/b&gt; 6min&lt;br&gt;&lt;b&gt;ISO&lt;/b&gt; 80&lt;br&gt;&lt;b&gt;Czas migawki&lt;/b&gt; 1/320sec&lt;br&gt;&lt;b&gt;Flash&lt;/b&gt; Not fired&lt;br&gt;&lt;b&gt;Aparat&lt;/b&gt; DSC-H2&lt;br&gt;&lt;b&gt;Zrobił&lt;/b&gt; SONY&lt;br&gt;&lt;b&gt;Tytuł&lt;/b&gt; &lt;br&gt;&lt;b&gt;Orientation&lt;/b&gt; 1&lt;br&gt;&lt;b&gt;Temat&lt;/b&gt; ???????????????????????????????&lt;br&gt;
[img src=http://sp2.swi.pl/wp-content/flagallery/wycieczka-do-niemiec/thumbs/thumbs_dsc04562.jpg]
&lt;b&gt;Meta Data&lt;/b&gt;&lt;br&gt;&lt;b&gt;Przegląd&lt;/b&gt; F 2.8&lt;br&gt;&lt;b&gt;Aparat&lt;/b&gt; DSC-H2&lt;br&gt;&lt;b&gt;Data/Czas&lt;/b&gt; 27 września 2013 23:58&lt;br&gt;&lt;b&gt;Ogniskowa&lt;/b&gt; 6min&lt;br&gt;&lt;b&gt;ISO&lt;/b&gt; 250&lt;br&gt;&lt;b&gt;Czas migawki&lt;/b&gt; 1/40sec&lt;br&gt;&lt;b&gt;Flash&lt;/b&gt; Not fired&lt;br&gt;&lt;b&gt;Tytuł&lt;/b&gt; &lt;br&gt;&lt;b&gt;Image Width&lt;/b&gt; 640&lt;br&gt;&lt;b&gt;Image Height&lt;/b&gt; 480&lt;br&gt;<br />&lt;b&gt;EXIF Data&lt;/b&gt;&lt;br&gt;&lt;b&gt;Przegląd&lt;/b&gt; F 2.8&lt;br&gt;&lt;b&gt;Data/Czas&lt;/b&gt; 27 września 2013 23:58&lt;br&gt;&lt;b&gt;Ogniskowa&lt;/b&gt; 6min&lt;br&gt;&lt;b&gt;ISO&lt;/b&gt; 250&lt;br&gt;&lt;b&gt;Czas migawki&lt;/b&gt; 1/40sec&lt;br&gt;&lt;b&gt;Flash&lt;/b&gt; Not fired&lt;br&gt;&lt;b&gt;Aparat&lt;/b&gt; DSC-H2&lt;br&gt;&lt;b&gt;Zrobił&lt;/b&gt; SONY&lt;br&gt;&lt;b&gt;Tytuł&lt;/b&gt; &lt;br&gt;&lt;b&gt;Orientation&lt;/b&gt; 1&lt;br&gt;&lt;b&gt;Temat&lt;/b&gt; ???????????????????????????????&lt;br&gt;
[img src=http://sp2.swi.pl/wp-content/flagallery/wycieczka-do-niemiec/thumbs/thumbs_dsc04573.jpg]
&lt;b&gt;Meta Data&lt;/b&gt;&lt;br&gt;&lt;b&gt;Przegląd&lt;/b&gt; F 2.8&lt;br&gt;&lt;b&gt;Aparat&lt;/b&gt; DSC-H2&lt;br&gt;&lt;b&gt;Data/Czas&lt;/b&gt; 28 września 2013 00:49&lt;br&gt;&lt;b&gt;Ogniskowa&lt;/b&gt; 6min&lt;br&gt;&lt;b&gt;ISO&lt;/b&gt; 80&lt;br&gt;&lt;b&gt;Czas migawki&lt;/b&gt; 1/200sec&lt;br&gt;&lt;b&gt;Flash&lt;/b&gt; Not fired&lt;br&gt;&lt;b&gt;Tytuł&lt;/b&gt; &lt;br&gt;&lt;b&gt;Image Width&lt;/b&gt; 640&lt;br&gt;&lt;b&gt;Image Height&lt;/b&gt; 480&lt;br&gt;<br />&lt;b&gt;EXIF Data&lt;/b&gt;&lt;br&gt;&lt;b&gt;Przegląd&lt;/b&gt; F 2.8&lt;br&gt;&lt;b&gt;Data/Czas&lt;/b&gt; 28 września 2013 00:49&lt;br&gt;&lt;b&gt;Ogniskowa&lt;/b&gt; 6min&lt;br&gt;&lt;b&gt;ISO&lt;/b&gt; 80&lt;br&gt;&lt;b&gt;Czas migawki&lt;/b&gt; 1/200sec&lt;br&gt;&lt;b&gt;Flash&lt;/b&gt; Not fired&lt;br&gt;&lt;b&gt;Aparat&lt;/b&gt; DSC-H2&lt;br&gt;&lt;b&gt;Zrobił&lt;/b&gt; SONY&lt;br&gt;&lt;b&gt;Tytuł&lt;/b&gt; &lt;br&gt;&lt;b&gt;Orientation&lt;/b&gt; 1&lt;br&gt;&lt;b&gt;Temat&lt;/b&gt; ???????????????????????????????&lt;br&gt;
[img src=http://sp2.swi.pl/wp-content/flagallery/wycieczka-do-niemiec/thumbs/thumbs_dsc04733.jpg]
&lt;b&gt;Meta Data&lt;/b&gt;&lt;br&gt;&lt;b&gt;Przegląd&lt;/b&gt; F 4&lt;br&gt;&lt;b&gt;Aparat&lt;/b&gt; DSC-H2&lt;br&gt;&lt;b&gt;Data/Czas&lt;/b&gt; 29 września 2013 22:38&lt;br&gt;&lt;b&gt;Ogniskowa&lt;/b&gt; 6min&lt;br&gt;&lt;b&gt;ISO&lt;/b&gt; 80&lt;br&gt;&lt;b&gt;Czas migawki&lt;/b&gt; 1/200sec&lt;br&gt;&lt;b&gt;Flash&lt;/b&gt; Not fired&lt;br&gt;&lt;b&gt;Tytuł&lt;/b&gt; &lt;br&gt;&lt;b&gt;Image Width&lt;/b&gt; 640&lt;br&gt;&lt;b&gt;Image Height&lt;/b&gt; 480&lt;br&gt;<br />&lt;b&gt;EXIF Data&lt;/b&gt;&lt;br&gt;&lt;b&gt;Przegląd&lt;/b&gt; F 4&lt;br&gt;&lt;b&gt;Data/Czas&lt;/b&gt; 29 września 2013 22:38&lt;br&gt;&lt;b&gt;Ogniskowa&lt;/b&gt; 6min&lt;br&gt;&lt;b&gt;ISO&lt;/b&gt; 80&lt;br&gt;&lt;b&gt;Czas migawki&lt;/b&gt; 1/200sec&lt;br&gt;&lt;b&gt;Flash&lt;/b&gt; Not fired&lt;br&gt;&lt;b&gt;Aparat&lt;/b&gt; DSC-H2&lt;br&gt;&lt;b&gt;Zrobił&lt;/b&gt; SONY&lt;br&gt;&lt;b&gt;Tytuł&lt;/b&gt; &lt;br&gt;&lt;b&gt;Orientation&lt;/b&gt; 1&lt;br&gt;&lt;b&gt;Temat&lt;/b&gt; ???????????????????????????????&lt;br&gt;

 

 

 

Realizacja: StudioPestka