Rzeczpospolita Polska BIP Świnoujście
"Gdy tylko człowiek staje się w czymś mistrzem, winien zostać uczniem w czymś innym."
-- Gerhart Hauptmann
 
 

Koncert flecistek i muzykoterapia

We wtorek, 26 maja nasze flecistki  odwiedziły dzieci w Przedszkolu nr 9. Grupa w składzie: Klaudia Fiks, Sandra Pilecka, Amelia Surudo i Martyna Szydlik  pod kierunkiem pani Moniki Kuźmy przygotowały program artystyczny. W ich repertuarze były utwory jednogłosowe i dwugłosowe.
Tego samego dnia  dziewczęta złożyły wizytę w Centrum Dziennej Opieki Caritas, gdzie po krótkim koncercie przyłączyły się do zajęć muzykoterapii.
W zajęciach tych uczestniczyli uczniowie klasy II a.  Klasa II a  z panią Dorotą Młyńczyk już po raz kolejny zawitała w Domu Opieki, by wspólnie  z Seniorami pośpiewać. Tym razem były to piosenki z repertuaru Majki Jeżowskiej. Seniorzy byli bardo zadowoleni  z tych odwiedzin, o czym świadczyły łzy wzruszenia i podziękowania. Następnego dnia flecistkii pochwaliły się swoimi zdolnościami przed rodzinami wykonując swój program muzyczny.

 

Realizacja: StudioPestka