Rzeczpospolita Polska BIP Świnoujście
"Gdy tylko człowiek staje się w czymś mistrzem, winien zostać uczniem w czymś innym."
-- Gerhart Hauptmann
 
 

Spektakl “Karolcia” w MDK

Uczniowie z klas I – III obejrzeli w Miejskim Domu Kultury w Świnoujściu przedstawienie profilaktyczne pt. “Karolcia” wystawione przez Teatr Profilaktyczny ALERT z Wrocławia.

Spektakl opowiada o Karolci, która znalazła magiczny koralik spełniający życzenia. W trakcie przedstawienia szczególną uwagę zwrócono na zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, przestrzegania zasad przechodzenia przez pasy na drugą stronę oraz udzielania pomocy osobom starszym. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały widowisko pełne wesołych akcji i wspaniałej gry aktorów. Uwagę dzieci przyciągały piękne, kolorowe dekoracje przeplatane nowoczesną technologią. Wszyscy wrócili do szkoły podekscytowani, ze wspaniałymi wrażeniami. 

Realizacja: StudioPestka