Rzeczpospolita Polska BIP Świnoujście
"Gdy tylko człowiek staje się w czymś mistrzem, winien zostać uczniem w czymś innym."
-- Gerhart Hauptmann
 
 

Nagrodzeni przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

W dniu 6 XII 2017 r w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród w konkursie plastycznym “Pocztówka z wakacji”, zorganizowana przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty panią Magdalenę Zarębską-Kuleszę, która była honorowym gościem Gali.


W uroczystości wzięli także udział wizytatorzy, którzy na co dzień opiekują się szkołami nagrodzonych w konkursie oraz laureaci wraz z nauczycielami.
Prace laureatów konkursu zostały wykorzystane przy tworzeniu kalendarza planszowego na rok 2018, który otrzymał każdy ze zwycięzców konkursu. Wśród 956 uczestników konkursu tytuł laureata II miejsca otrzymali: Natalia Siwek, i Gracjan Szczytniewski, których prace zdobią okładkę kalendarza. Wyróżnienie specjalne otrzymała Agnieszka Sowa. Gratulujemy!

Realizacja: StudioPestka