Rzeczpospolita Polska BIP Świnoujście
"Gdy tylko człowiek staje się w czymś mistrzem, winien zostać uczniem w czymś innym."
-- Gerhart Hauptmann
 
 

Spotkanie wigilijne z Seniorami

Wzajemne życzenia świąteczne, dekorowanie pierniczków, wspólne śpiewanie kolęd i łamanie się opłatkiem – tak wyglądało tegoroczne spotkanie wigilijne osób starszych i uczniów klasy 2a.

Święta Bożego Narodzenia są świętami rodzinnymi. Każdy chciałby przebywać w tym czasie w rodzinnym gronie, w ciepłej atmosferze. Niestety, los nie każdemu daje taką szansę.  Chociaż trochę tej rodzinności i ciepła przez te kilka chwil spędzonych tutaj razem wśród dzieci, bliższych i dalszych znajomych, czy przyjaciół ma ogromne znaczenie dla przybyłych ludzi. Dla nas ten czas jest równie ważny. W tak szczególnych chwilach powinniśmy wszyscy się jednoczyć i to jest właśnie idea, która przyświeca naszym świątecznym spotkaniom, których tradycję będziemy kontynuować w kolejnych latach.

Realizacja: StudioPestka