Rzeczpospolita Polska BIP Świnoujście
"Gdy tylko człowiek staje się w czymś mistrzem, winien zostać uczniem w czymś innym."
-- Gerhart Hauptmann
 
 

Sukces naszych koszykarek!

W dniu 7 grudnia 2017 r. na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 odbył się Międzyszkolny  Turniej Piłki Koszykowej Dziewcząt. W rozgrywkach uczestniczyły 4 zespoły-  SP 1, SP 2, SP 6 dwie drużyny. Po sportowej  grze zwycięstwo w całym turnieju odniosła drużyna SP nr 6 zespół I, drugie miejsce wywalczyła drużyna SP nr 2, a na trzecim miejscu uplasowała się drużyna  SP nr 6 zespół II . Najlepszą koszykarką turnieju   po zdobyciu 28 punktów została uczennica SP nr 2 Klaudia Skrzyńska.

Nad przebiegiem sportowej rywalizacji zgodnie z duchem „fair play” czuwali sędziowie pan Zbigniew Kosel i pan Janusz Walkowiak. Opiekę medyczną sprawował pan  Artur Orłowski .   Nagrody dla wszystkich uczestników ufundowała Rada Rodziców SP nr 2, a wręczyła je pani dyrektor Grażyna Michowska-Zawierucha.

Renata Majewska

Realizacja: StudioPestka