Rzeczpospolita Polska BIP Świnoujście
"Gdy tylko człowiek staje się w czymś mistrzem, winien zostać uczniem w czymś innym."
-- Gerhart Hauptmann
 
 

Kiermasz wielkanocny

W dniu 13 marca 2018 r. w naszej szkole odbył się Kiermasz Wielkanocny. Było świątecznie i wiosennie. Podczas kiermaszu  można było podziwiać oraz zakupić wielkanocne ozdoby – wszystkie wykonane własnoręcznie.  Ponadto podczas kiermaszu można było zakupić słodkości przygotowane przez rodziców. Zapach ich roznosił się po całej szkole. Ciasta przyciągały smakoszy swoimi kształtami i barwami. Chętnych na smakołyki nie brakowało. Można też było zjeść ciepłego tosta lub spróbować szczęścia w loterii fantowej. Dziękujemy wszystkim nauczycielom, dyrekcji, pracownikom szkoły, uczniom oraz rodzicom, którzy przyłączyli się do naszej akcji.

Realizacja: StudioPestka