Rzeczpospolita Polska BIP Świnoujście
"Gdy tylko człowiek staje się w czymś mistrzem, winien zostać uczniem w czymś innym."
-- Gerhart Hauptmann
 
 

” Taki duży, taki mały…”

Jak co roku przed Świętami Wielkiej Nocy, czy to duży czy to mały, każdy chce przygotować Jezusowi Zmartwychwstałemu mieszkanie w swoim sercu. Uczniowie naszej szkoły, z wielką ochotą przybywali na swoje duchowe ćwiczenia. W tym roku rekolekcje dla dzieci trwały od 5 do 7 marca 2018 r. a prowadził je ks. Waldemar Piątek w ogromnym wsparciu Romcia Tomcia. Kto śpiewa ten dwa razy się modli, dlatego nie mogło zabraknąć na rekolekcjach śpiewu.  Wszyscy uczestnicy spotkań rekolekcyjnych wychodzili zadowoleni a niektórzy żałowali, że te trzy dni tak szybko minęły. Oto wypowiedzi samych uczestników nt. rekolekcji: „Wszystko było super”, “Chcemy jeszcze”, „ Najbardziej podobał mi się taniec i śpiew”…

Realizacja: StudioPestka