Rzeczpospolita Polska BIP Świnoujście
"Gdy tylko człowiek staje się w czymś mistrzem, winien zostać uczniem w czymś innym."
-- Gerhart Hauptmann
 
 

Wizyta w schronisku dla zwierząt

W piątek 21 września grupa uczniów wraz z Panią Aleksandrą Cap, P. Igą Cierpiał i P. Moniką Boskowic odwiedziła miejskie schronisko dla zwierząt. Dzieci wraz z opiekunkami przywiozły dary zebrane podczas szkolnego festynu oraz pieniądze pochodzące z kwesty na rzecz schroniska. Podczas wizyty grupa oglądała psy i koty, a pracownicy schroniska opowiedzieli o swojej pracy.

Serdecznie dziękujemy uczniom i rodzicom za zaangażowanie i bezinteresowną pomoc. Mamy nadzieję, że współpraca ze schroniskiem będzie trwała cały rok i w przyszłości będzie równie owocna.
Gorąco zapraszamy do adopcji zwierząt!

Realizacja: StudioPestka