Rzeczpospolita Polska BIP Świnoujście
"Gdy tylko człowiek staje się w czymś mistrzem, winien zostać uczniem w czymś innym."
-- Gerhart Hauptmann
 
 

Informacje Administratora Danych

KLAUZULA KLIENT

Pobierz plik (PDF, 391KB)

KLAUZULA RODO DLA UCZNIÓW, RODZICÓW

Pobierz plik (PDF, 534KB)

KLAUZULA RODO REKRUTACJA UCZNIÓW DO SZKOŁY

Pobierz plik (PDF, 331KB)

Świnoujście, 02.01-2018 r.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2  w Świnoujściu, przy ul. Białoruskiej 2, informuje że w czasie organizowanych imprez, uroczystości otwartych nie maja zastosowania przepisy RODO  (Dz.U. 2016 poz. 922) oraz art. 81 ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2017r., poz. 880).

Wykonywanie, publikowanie i udostępnianie zdjęć wykonanych przez uczestników imprezy, uroczystości otwartych odbywa się na ich własną odpowiedzialność i świadomość konsekwencji wynikających z rozpowszechniania wizerunku innych osób bez ich zgody.

Realizacja: StudioPestka