Rzeczpospolita Polska BIP Świnoujście
"Gdy tylko człowiek staje się w czymś mistrzem, winien zostać uczniem w czymś innym."
-- Gerhart Hauptmann
 
 

Kadra

Nauczyciele w roku szkolnym 2018/2019

  1. Grażyna Michowska-Zawierucha – dyrektor
  2. Aleksandra Cap – wicedyrektor
  3. Ewa Rutkowska – pedagog
  4. Monika Markowiak – terapeuta pedagogiczny
  5. Monika Lesińska – logopeda, nauczyciel wspomagający
  6. Alina Banach – nauczyciel przyrody kl. 4 a, 4 b, 6 a
  7. Barbara Bartosik – nauczyciel geografii kl. 5 a, 5 b, 7 a, 8 a, 8 b, III a i III b Gimnazjum
  8. Monika Bošković – wychowawca kl. 5 b,  nauczyciel j. angielskiego kl.1 – 5
  9. Anna Cabańska – nauczyciel j. angielskiego kl. 6 – III Gimnazjum
  10. Agnieszka Ciekańska – Kieraj – wychowawca świetlicy
  11. Iga Cierpiał – wychowawca kl. 5 a, nauczyciel wychowania fizycznego w kl. 4 a, 5 a, 5 b, 6 a, 8 a, 8 b
  12. Ewa Cysewska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej kl. I a
  13. Anna Czyżewska – nauczyciel j. niemieckiego kl. 4 – III Gimnazjum
  14. Agata Daśko – nauczyciel religii  kl. 5 – III Gimnazjum
  15. Danuta Flis – nauczyciel religii klas 1-4
  16. Joanna Jankowska – nauczyciel wspomagający
  17. Klaudia Kazimierczak -wychowawca klasy IV a,  nauczyciel j. polskiego kl. IV a,  III a i III b Gimn., logopeda
  18. Maja Kural-Maślanka – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej  kl. 2 a
  19. Renata Majewska – wychowawca kl. III b Gimn., nauczyciel wych. fizycznego kl. 4 b,  8 a, 8 b, III a i III b Gimn.
  20. Bogusława Miroszewska – wychowawca kl. 6 a, nauczyciel wychowania fizycznego kl. 2 b, gimnastyka korekcyjna, wychowawca świetlicy
  21. Dorota Młyńczyk – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej kl. 3 a
  22. Ryszard Moroch – wychowawca kl. 8 a i 8 b, nauczyciel historii klas 7 – III Gimnazjum i WOS  klasy 8 – III  Gimnazjum, EDB kl. 8 a, 8 b
  23. Patrycja Obszańska – nauczyciel WDŻ klas 4 – III G.
  24. Jolanta Preuss – nauczyciel bibliotekarz
  25. Anna Raszewska  – nauczyciel biologii kl. 5 a, 5 b, 7 a, 8 a, 8 b, III a i III b Gimn., nauczyciel chemii kl. 7 a, 8 a, 8 b, III a i III b Gimn.
  26. Beata Sadowska – wychowawca kl. III a Gimn., nauczyciel matematyki kl. 8 a, 8 b, III a, III b Gimn., fizyki klasy 7 –  III Gimnazjum
  27. Anita Smolij – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej kl. I b
  28. Sylwia Snopek – wychowawca kl. 7 a, nauczyciel j. polskiego kl. 4 b, 5 a, 7 a, 8 a, 8 b
  29. Magdalena Stasiak – wychowawca świetlicy
  30. Anna Stecyk – nauczyciel j. polskiego kl. 5b i 6a, historii klas 4 -6
  31. Magdalena Szweda – wychowawca kl. 4 b, nauczyciel muzyki klas 4 – 7, techniki klas 4 – 6 i III Gimnazjum, plastyki klas 4 – 7, doradztwo zawodowe klas 7 – 8
  32. Justyna Szyszka – nauczyciel informatyki klas 6  – III Gimnazjum
  33. Dorota Terlecka – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej kl. 2 b, informatyki kl. 4 a, 4 b, 5 a, 5 b
  34. Sara Wiśniowska – nauczyciel matematyki klas 4 – 7

 

 

 

Realizacja: StudioPestka