Rzeczpospolita Polska BIP Świnoujście
"Gdy tylko człowiek staje się w czymś mistrzem, winien zostać uczniem w czymś innym."
-- Gerhart Hauptmann
 
 

Kadra

Lista nauczycieli w roku szkolnym 2017/2018

  1. Grażyna Michowska-Zawierucha – dyrektor
  2. Aleksandra Cap – wicedyrektor
  3. Ewelina Gołoś – pedagog
  4. Monika Markowiak – terapeuta pedagogiczny
  5. Monika Lesińska – logopeda
  6. Iwona Błażejewicz – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  7. Monika Bošković – nauczyciel j. angielskiego
  8. Anna Cabańska – nauczyciel j. angielskiego kl. 6 – III Gimnazjum
  9. Iga Cierpiał – nauczyciel wychowania fizycznego w klasach 3b – 7
  10. Agata Daśko – nauczyciel religii w klasach 7 – III Gimnazjum
  11. Beata Dziadulewicz – nauczyciel techniki w klasach 5,6, II i III Gimnazjum
  12. Danuta Flis – nauczyciel religii klas 1-6
  13. Joanna Jankowska – nauczyciel wspomagający
  14. Klaudia Kazimierczak – nauczyciel j. polskiego klas II i III Gimnazjum
  15. Anna Krupa – nauczyciel matematyki klas 4-6, 7b i IIIB Gimnazjum
  16. Maja Kural-Maślanka – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  17. Renata Majewska – nauczyciel wych. fizycznego klas 7-III Gimnazjum
  18. Agnieszka Matuszek – nauczyciel przyrody klas 4-6 i geografii klas 7 – III Gimnazjum
  19. Bogusława Miroszewska – nauczyciel wychowania fizycznego klas 1 – 3a i gimnastyki korekcyjnej
  20. Dorota Młyńczyk – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  21. Ryszard Moroch – nauczyciel historii klas 7 – III Gimnazjum i WOS II i III Gimnazjum
  22. Cezary Pacura – nauczyciel matematyki klasy 7a
  23. Jolanta Preuss – nauczyciel bibliotekarz
  24. Helena Rzepecka – nauczyciel muzyki klas 4 – 7
  25. Beata Sadowska – nauczyciel matematyki klas II i III Gimnazjum i fizyki klas 7 – III Gimnazjum
  26. Anita Smolij – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i plastyki klas 4 – 7 i III Gimnazjum
  27. Sylwia Snopek – nauczyciel j. polskiego klas 4a, 6 i 7
  28. Dorota Sobczyk-Hruszowiec – nauczyciel biologii  i chemii klas 7 – III Gimnazjum
  29. Magdalena Stasiak – nauczyciel wychowawca świetlicy
  30. Anna Stecyk – nauczyciel j. polskiego klas 4b i 5a i historii klas 4 -6
  31. Magdalena Szweda – nauczyciel wychowawca świetlicy
  32. Justyna Szyszka – nauczyciel informatyki klas 4  – III Gimnazjum
  33. Dorota Terlecka – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  34. Patrycja Walczak – nauczyciel WDŻ
  35. Maciej Zdziech – nauczyciel j. niemieckiego klas 4 – III Gimnazjum

 

 

 

Realizacja: StudioPestka