Konkurs plastyczny "Kolorowe Chodniki"
[wtorek, 5 Czerwiec 2012, 13:58]

Konkurs plastyczny “Kolorowe Chodniki”

Dnia 5 czerwca bieżącego roku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „KOLOROWE CHODNIKI”. Tematem pracy było wykonanie na płytach chodnikowych za pomocą kredy GRYFA MIASTA ŚWINOUJŚCIE. Za wspaniałe prace dzieci odbyły rejs statkiem po świnoujskim porcie. Gratulujemy!

Koncert w OREW
[poniedziałek, 4 Czerwiec 2012, 12:12]

Koncert w OREW-iu

Dnia 4 czerwca dziewczynki z zespołu FLETIKS pod opieką pani Moniki Kuźmy przygotowały program artystyczny dla dzieci z Ośrodka–Rehabilitacyjno–Edukacyjno–Wychowawczego w Świnoujściu. Uczennice wykonały następujące utwory: Płynie łódź moja, Amazing Grace, Love me tender, Oczy czarne, Usta milczą, dusza śpiewa, Yesterday, Dumka na dwa serca, Romance, d’amour. Było to ciekawe przeżycie zarówno dla wykonawców jak i odbiorców.